Niezapomniana wycieczka do Głogowa

W piątek 15.06.2018r. uczestniczyliśmy  w ciekawej wycieczce do Głogowa. Najpierw zwiedziliśmy Zespół Szkół Politechnicznych, który jest najstarszą i największą szkołą techniczną w powiecie głogowskim. Wizytę w „Mechaniku” umożliwił nam Pan Artur Nierychły – nasz nauczyciel religii, któremu jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Następnie udaliśmy się do schroniska AMICUS, by przekazać paniom wolontariuszkom zakupioną z akcji charytatywnych karmę. Najważniejszy dla nas był jednak spacer z pieskami przebywającymi w schronisku, który dał wiele radości zarówno zwierzętom, jak i nam. Już planujemy kolejne akcje charytatywne i wizytę w schronisku, a niektórzy z nas będą przekonywać rodziców do adopcji schroniskowego pieska.

Uczniowie kl. VII a1