DZIEŃ PODRÓŻNIKA

Dnia 30 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Podróżnika - święto patronów szkoły połączone z Dniem Dziecka. Zaplanowano w tym dniu szereg imprez:

1. W podróż w świat sztuki poprowadzili nas aktorzy szkolnego teatru Metafora prezentując spektakl „Wąż”.
  2. Klasa II AG zapraszała klasy na prezentację i quiz Podróże z Patronem oraz warsztaty taneczne.
  3. Klasa III AG zorganizowała dla klas V i VI grę terenową Zakodowana szkoła, w czasie której młodsi uczniowie wędrując z iPadami i mapą poznawali ciekawe miejsca (strzelnica), uczestniczyli w warsztatach muzycznych, pokazach chemicznych i rozwiązywali zakodowane zadania. Spotkanie zakończyło się prezentacją działań Samorządu Uczniowskiego
    i quizem ze znajomości szkoły oraz słodkimi nagrodami.
  4. Na muzyczne podróże Z tańcem i piosenką przez świat na placu apelowym zaprosili nas wykonawcy Koncertu Piosenki Obcojęzycznej. Wysłuchaliśmy utworów w różnych językach, nawet w języku hebrajskim.

Dzień był pełen wrażeń, pogoda dopisała i wszyscy bawili się znakomicie.

JW