Scooltura

Podsumowaliśmy SCOOLturę 2017/2018

Od października do maja uczniowie naszej szkoły utrwalali i promowali właściwe oraz kulturalne postawy, dzięki udziałowi w SCOOLturze. Klasy podejmowały różne zadania i w ciekawy sposób zachęcały nas do czynnego uczestnictwa w ich realizacji. Oglądaliśmy prezentacje, braliśmy udział w konkursach, kiermaszach, rozwiązywaliśmy rebusy i krzyżówki a także wyrażaliśmy swoje zdanie w ankietach. Dzięki bogactwu zadań, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy nadzieję, że wprowadzone zasady nie pójdą na marne i znajdą odzwierciedlenie w naszym codziennym życiu.

SCOOLtura świetna jest, gdy ty przestrzegasz jej też!

A na zakończenie rebus i podsumowująca krzyżówka przygotowana przez klasę II C. Na pierwszych 25 osób, z prawidłowymi rozwiązaniami czekać będzie słodka niespodzianka….

Czekamy do jutra, do godziny 12.00, w sali 203