THE YOUNG AMERICANS PONOWNIE W POLKOWICACH 15 -17.06.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z THE YOUNG AMERICANS, które odbędą się ponownie w naszej szkole. Poniżej przedstawiamy relacje z ostatnich warsztatów oraz FINAŁOWEGO SHOW, w którym uczestniczyli nasi uczniowie i chętne osoby z naszej gminy.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ZAPISYWANIA się na 3 dniowe warsztaty, które zakończą się finałowym pokazem umiejętności wypracowanych podczas wspólnych zajęć.

Szczegółowe informacje:

• Warsztaty kształtujące uczestników w kierunku zarówno artystycznym jak i językowym. W tym roku grupie Amerykanów przewodniczył będzie manager pochodzenia Japońskiego. Do naszej szkoły zawita 37 Amerykanów, którym jesteśmy zobowiązani zapewnić nocleg na czas trwania warsztatów.
  • Każdy uczestnik płaci za zajęcia 220 zł , natomiast Ci, którzy przyjmują Amerykanina do swojego domu jedyne 180 zł. Możecie zaprosić na nocleg więcej niż jednego wolontariusza.
  • Ostatniego dnia warsztatów odbędzie się wielkie SHOW, na które zapraszamy wszystkich i cena biletów wstępu wynosi 30 zł (dorośli) 15 zł (dzieci). Podczas show będzie można zakupić koszulki z logiem Amerykanów za 30 zł.

Zapisy przyjmują p. K. Gołdyn (s.10) i p. D. Doskocz (s.11)