Proszę i dziękuję w swoim życiu stosuję

W dniach od 5 do 9 marca klasa II B przeprowadziła tydzień Scooltury pod hasłem ,,Proszę i dziękuję w swoim życiu stosuję”. Przygotowaliśmy krótką prezentację i konkurs dotyczący używania zwrotów grzecznościowych. We wtorkowy poranek uczniowie naszej klasy przywitali nauczycieli słodkościami, a później  na przerwach uczniowie mogli otrzymać ciasto za miłe słowo powiedziane do rozdających. W czwartek został powieszony plakat, na którym każdy mógł przykleić karteczkę z podziękowaniami dla drugiej osoby. Zorganizowaliśmy też konkurs na ułożenie rymowanki nawiązującej do naszego hasła. Konkurs wygrała klasa VII a, otrzymali oni nagrodę w postaci cukierków. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nasze działania i akcje.

Klasa II B wraz z wychowawczynią