,,Szkolnej SCOOLtury przestrzegaj, przed ściąganiem kolegów ostrzegaj”

W dniach 26.02-02.03.2018 r. klasa 7a1 przeprowadziła  działania pod hasłem:  ,,Szkolnej SCOOLtury przestrzegaj, przed ściąganiem kolegów ostrzegaj”. W poniedziałek przedstawiciele klasy pokazali uczniom film i prezentację nt. ściągania, a także ogłosili konkurs na rymowankę. We wtorek przeprowadzili ankietę pt. ,,Ściągawica”, w której uczestniczyło ponad 300 uczniów. W czwartek ogłosili wyniki na najlepszą rymowankę. Klasy, które wygrały, to 7a i 2cg. W piątek podsumowali akcję krótką audycją przez radiowęzeł, w której zaprezentowali zwycięskie rymowanki oraz rady dotyczące tego, co robić, żeby nie ściągać. Zwycięskie wiersze oraz wyniki ankiety ukażą się w kolejnym numerze „Bulwersa”.

Dziękujemy tym uczniom i nauczycielom, którzy wsparli nasze działania.

VII a 1”