The Young Americans 2018

Drodzy uczniowie naszej szkoły!

Pragniemy Was zaprosić do udziału w warsztatach "The Young Americans”, które odbędą się w dniach 15, 16 i 17 czerwca 2018 r.
Podczas 3-dniowej zabawy w gronie przyjaciół i instruktorów będziecie mieli okazję wykazać się artystycznie oraz zdobyć wiele nowych umiejętności i pozytywnych doświadczeń. Co więcej będziecie mogli komunikować się w języku angielskim i poznać  kulturę amerykańską.
Warsztaty polegające na 2-dniowych, wytężonych ćwiczeniach, głównie tańce i śpiewy zakończą się wielkim SHOW, na które będziecie mogli zaprosić swoich bliskich. Zachęcamy również do przyjęcia wolontariuszy do swojego domu. Po więcej informacji oraz w celu zgłoszenia się (po Feriach zimowych) zapraszamy do p. D. Doskocz (s. 11) i p. K. Gołdyn (s. 10)

ZAPRASZAMY!!!

Martyna Kalińska i Martyna Kapusta z kl. II EG