Uwaga uczniowie klas II gimnazjum

Chronię Życie przed Rakiem – Polkowice 2018

W związku z XII Kampanią “Polkowickie Dni – Chronię Życie przed Rakiem”, Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych – ZOZ S.A. ogłasza konkurs skierowany do uczniów klas II gimnazjum oraz mieszkańców gminy Polkowice:

Tematy  konkursu:

Przygotuj pracę konkursową  związaną z naszą kampanią  „Chronię życie przed rakiem”  #chroniezycieprzedrakiem, (do wyboru):

1. Film - spot reklamowy (nagranie do 2 minut). Film możesz wykonać sam lub max. w 3 osobowej grupie.  Nagraj film na płytę CD lub pendrive.

2. Filmik (nagranie do 2 minut)  – w stylu wystąpień YouTuberów motywujący i zachęcający do wykonywania badań profilaktycznych. Filmik możesz wykonać sam lub max. w 3 osobowej grupie.  Nagraj filmik na płytę CD lub pendrive.

3. Pracę plastyczną z hasłem poprzedzonym symbolem hasztag # – technika dowolna. Prac plastycznych nie można wykonywać w grupach.

4. Zaproponuj hasło, może to być słowo lub wyrażenie (bez spacji) poprzedzone symbolem hasztag  #,  związne z naszą kampanią  „Chronię życie przed rakiem”, a następnie zrób z tym      hasłem ciekawe, kreatywne zdjęcie. Na zdjęciu możesz być sam lub max. w 3 osobowej grupie. Nagraj zdjęcie na płytę CD lub pendrive.

Regulamin i informacje o konkursie wraz z załącznikami dostępne są na stronie Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych.