Dzień Życzliwości

21 listopada w budynku przy ul. Ociosowej obchodziliśmy hucznie „Dzień Życzliwości”. W zorganizowanie całego przedsięwzięcia zaangażowanych było wiele osób: Samorząd Uczniowski, Koło Psychologiczne oraz  klasa VII a. Patronatem wydarzenie objęło Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych, które zapewniło nam materiały potrzebne do przeprowadzenia akcji  „Przytul mnie” i „Daj to komuś”.  Atmosfera życzliwości towarzyszyła nam przez cały dzień. Padło wiele miłych słów, wykonano wiele serdecznych gestów i uścisków. Mnóstwo osób przebrało się, aby dać wyraz swojej solidarności z ludźmi, którzy potrzebują serdeczności. Kulminacyjnym momentem akcji było wielkie wspólne przytulanie i tańce, które odbyły się podczas długiej przerwy na okrągłym holu. Zamieszczamy krótką fotorelację.