Komunikat do rodziców w związku z obchodami Polkowickiego Święta Młodzieży

W dniach 7-8 września odbędzie się w naszej gminie Święto Młodzieży:

W czwartek uczniowie klas siódmych i klas gimnazjalnych wezmą udział w plenerowym, integracyjnym spotkaniu uczniów i nauczycieli polkowickich placówek oświatowych. W Centrum Piknikowym od godziny 9:00 do 15:30 będą się odbywać warsztaty zorganizowane w sześciu strefach: wiedzy, sportu i rozwoju osobistego, wsparcia psychologicznego, relaksu, artystycznej i dziennikarskiej.

Pomiędzy godziną 16:15 a 18:30 odbędzie się koncert Kamila Bednarka, na który serdecznie zapraszamy także rodziców naszych uczniów. Warunkiem wstępu rodziców na koncert jest posiadanie niebieskiej bransoletki z hasłem tegorocznego Święta Młodzieży: „Mosty zamiast murów” i logo gminy Polkowice, które w dniu dzisiejszym zostaną rozdane uczniom, aby ci mogli przekazać je rodzicom.

Bardzo prosimy o informację zwrotną, czy będą Państwo uczestniczyć w koncercie. Prosimy również o wypełnienie dołączonego do bransoletek oświadczenia, jeżeli chcą Państwo aby syn lub córka podczas koncertu przebywali razem z rodziną.

Ponieważ w czwartek dzieci mają zapewnione posiłki w Centrum Piknikowym (śniadanie, deser i obiad), dlatego stołówka szkolna nie będzie tego dnia wydawać obiadów.

Piątek będzie kontynuacją Święta Młodzieży na terenie naszej szkoły, przeznaczonym na budowanie współpracy klasowej oraz zapoznanie uczniów z ofertą zajęć artystycznych i edukacyjnych. Tego dnia zaplanowano wiele atrakcyjnych zajęć, każdy uczeń będzie miał także możliwość spożycia obiadu w naszej stołówce.