Patriotyzm nowej daty!

Projekt klasy IIId z cyklu GIMCOOLTURA

patriotyzmW związku z gimcoolturą nasza klasa IIID przeprowadziła projekt na temat "Patriotyzmu nowej daty". Przez ten czas udało nam się wykonać wiele działań.

Wszystko rozpoczął quiz składający się z pytań o naszej ojczyźnie - Polsce. Następnie w poniedziałek 9 listopada po naszej szkole wędrowały Słowianki wraz ankietami (zostaną one wywieszone na trybunie uczniowskiej). Wtedy też można było zakupić pyszne biało-czerwone babeczki. Przez cały nasz projekt trwała gra szkolna. W szkole ukryliśmy 15 pytań związanych z historią szkoły i Polski. Wykonaliśmy również dwa plakaty i flagi, które zawisły na szkolnych korytarzach.

Bardzo ważną inicjatywą było nagranie filmu o tym, co znaczy patriotyzm dla uczniów i pracowników szkoły. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z filmem i do refleksji nad nim. Dla poprawy humoru polecamy obejrzeć aftersceny.

Koordynatorki projektu:
Marta Matuszak, Agata Zawiłowicz