Konsultacje z Nauczycielami

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI 20.10.2015 (wtorek)
Zapraszamy rodziców na indywidualne konsultacje z nauczycielami wg harmonogramu.

Nauczycielsalagodzina
Auguścik Beata 116 16:00 – 17:00
Baran Jolanta 118 16:00 – 17:00
Czarnik Marek pokój n-li wych-fiz. 16:00 – 17:00
Dobosz Magdalena 120 16:00 – 17:00
Doskocz Dorota 11 16:00 – 17:00
Dydak Joanna 20 16:00 – 17:00
Flisiewicz Izabela 208 16:00 – 17:00
Glapińska Joanna 207 16:00 – 17:00
Gołdyn Karolina 10 16:00 – 17:00
Gryś Jacek 112 16:00 – 17:00
Grodecka Amelia 102 16:00 – 17:00
Grzelczak Jolanta 9 16:00 – 17:00
Grzesik Ewa pokój n-li wych-fiz. 16:00 – 17:00
Janiszewski Marcin 13 16:00 – 17:00
Juszczak Maciej 113 16:00 – 17:00
Juszczak Sylwia 119 16:00 – 17:00
Kajak Rafał 106 16:00 – 17:00
Kąca Joanna 07 16:00 – 17:00
Kędzierska-Grudzień Dorota 13 16:00 – 17:00
Klasowska Agnieszka 12 16:00 – 17:00
Knihnicka Agnieszka 117 16:00 – 17:00
Kocaj Edyta biblioteka 16:00 – 17:00
Kohlman Piotr 6 16:00 – 17:00
Korpak Karol 111 16:00 – 17:00
Korniłowicz Henryk 115 16:00 – 17:00
Kowalska Aleksandra 110 16:00 – 17:00
Kowalska Teresa pokój n-li wych-fiz. 16:00 – 17:00
Królikowski Robert 104 16:00 – 17:00
Olszak-Biniek Iwona 203 16:00 – 17:00
Lamla Marzena 8 16:00 – 17:00
Marchlewska Iwona n-l nieobecny -----------------
Makówka Jacek 16 16:00 – 17:00
Olejniczak Dariusz 215 16:00 – 17:00
Pierzchała Władysław pokój n-li wych.-fiz. 16:00 – 17:00
Rachwalska Marzena 16 16:00 – 17:00
Robak Janina 202 16:00 – 17:00
Róg Ewelina 203 16:00 – 17:00
Rudnicki Sebastian pokój n-li wych-fiz. 16:00 – 17:00
Skalik Przemysław Klub „Sezam” 16:00 – 17:00
Skowyra Dorota 211 16:00 – 17:00
Stefaniak Aneta 213 16:00 – 17:00
Studzińska Monika 212 16:00 – 17:00
Szadyko Paweł pokój n-li wych-fiz. 16:00 – 17:00
Szybalska Monika 209 16:00 – 17:00
Ulatowska Jolanta 103 16:00 – 17:00
Wacińska Małgorzata 012 16:00 – 17:00
Wojciech-Pierzchała Dorota pokój n-li wych-fiz 16:00 – 17:00
Wrzos Jolanta 105 16:00 – 17:00
Żmuda Marta  010 16:00 – 17:00
Kijanowska-Trela Ewa 201 16:00 – 17:00
Rudnicka Marlena 101 16:00 – 17:00
Niklasińska Małgorzata 107 16:00 – 17:00